• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktywna Tablica

Aktywna Tablica w naszej szkole :-)

Program Aktywna Tablica realizowany jest w naszej szkole od lipca 2018r. Zakup monitora dotykowego nastąpił w październiku 2018 r. i od tego czasu możemy śmiało realizować zaplanowane działania. Pomaga on uczniom oraz nauczycielom rozwijać umiejętność stosowania nowoczesnej technologii  co jest głównym punktem w zapewnieniu wysokiej jakości edukacji. Jest to program rządowy, dofinansowujący nowoczesną pomoc informatyczną i edukacyjną dla szkół. W ramach programu szkoła wzbogaciła się o 65 - calowy, nowoczesny monitor dotykowy, który służy za niesamowite narzędzie, wspomagające pracę na lekcjach. Szczegóły programu można znaleźć na stronie: http://www.aktywnatablica.org/o-programie/.

M.Pyszny

 

Deklaracja dostępności

Pedagog szkolny

Psycholog szkolny

Reklama
Reklama

Stronę odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 
Reklama