• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

Pisarz z wizytą w naszej szkole

W czwartek 12 grudnia mieliśmy okazję gościć w naszej szkole pisarza, dziennikarza Pana Jakuba Skworza.

Klasy młodsze poznały historię upartej dziewczynki, która postanowiła spełnić swoje marzenie – na podstawie książki „Mania Skłodowska”. Zaś klasy starsze miały okazję usłyszeć historię Adasia na podstawie książki "Adaś Mickiewicz – Łobuz i mistrz".

Mamy nadzieję, że tego typu spotkania na długo pozostaną w pamięci naszych uczniów i przyczynią się w przyszłości do wydania niejednej książki naszych absolwentów ... Czego im oczywiście życzymy ... Kiedy następne spotkanie autorskie?

Zobaczcie więcej zdjęć tutaj.

 

Osiągnięcia uczniów

Reklama

Pedagog szkolny

Psycholog szkolny

Reklama

Stronę odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 113 gości 
Reklama